Ocenenie

IFOY Award 2020

Náš vítaz

Nulové emisie. Maximálny výkon. IFOY ocenenie.

RX 60 25-35 – Víťaz IFOY

Tento rok sa konala premiéra: Po prvýkrát boli víťazi tohtoročnej ceny IFOY Award (Medzinárodná Intralogistika a Vysokozdvižný vozík roka) vyhlásení online prostredníctvom videa kvôli prebiehajúcej korona kríze.

V kategórii "Vysokozdvižné vozíky do 3.5 t" sa prestížne ocenenie opäť dostalo k nám. Tento rok sme do súťaže prihlásili náš nový, bezkonkurečný elektrický vysokozdvižný vozík RX 60-25 / 35.

"Vďaka vysoko výkonnej verzii modelu STILL RX 60-25 sme nastavili vysoký štandard pre elektrické vozíky v tomto segmente. Nikdy predtým nebol elektrický vysokozdvižný vozík tak produktívny. Pridajte k tomu výhody ako nízka hlučnosť, flexibilita, nižšie náklady na elektrinu v porovnaní s naftou alebo plynom, ľahká obsluha, nižšia náročnosť na údržbu a veľmi predvídateľná manipulácia. Vozík spĺňa šetky kritériá spaľovacieho vozíka," uzavrela medzinárodná porotu. S týmto novým elektrickým vozíkom v hmotnostnej triede 2,5 až 3,5 t ponúka STILL skutočne porovnateľnú alternatívu k vozíkom so spaľovacím motorom. Na porotcov zapôsobila mimoriadne vysoká rýchlosť zdvihu, ktorú generuje čerpadlo motora s výkonom 25 kW RX 60. Porota odmerala aj rýchlosť vozíka bez zaťaženia vyššiu ako 66 cm /s čo zhodnotila: " ako rekord v tejto triede ".

STILL RX 60-25 / 35 však tiež stanovil nové štandardy v oblasti zrýchlenia, jazdy a zdvíhania. V tomto teste sme dosiahli produktivitu 363 paliet za 8 hodín. "Nameraná produktivita nikdy nebola v teste IFOY taká vysoká ", uzavrela hodnotenie porota.

  • Kompletné hodnotenie z testovania nájdete tu: PDF, 114 KB Download

Zaujal vás náš nový vozík?

Spoznajte nášho víťaza

RX 60-25/35

So žiadnym iným vysokozdvižným vozíkom neprepravíte za pár sekúnd viac tovaru. Nový RX 60-25 / 35 je najvýkonnejší vysokozdvižný vozík vo svojej triede. Či už je vysoká alebo široká alebo oboje - s našim výkonným akcelerátorom ušetríte pri každej prepravovanej palete cenné sekundy. Vďaka dokonale kontrolovateľnému výkonu dostanete tovar tam, kde je potrebné, v najlepšom možnom čase. Vyvinuté a vyrobené pre aplikácie, kde rozhoduje výkon.